E-MAIL openhuis@desloep.be ///// TEL (+32)92343858 ///// FAX (+32)92340455 ///// Bevelandstraat 26, B-9000 Gent 

  • w-facebook
  • w-googleplus

© 2013 by vzw De SLOEP

HET TEAM VAN De SLOEP

Samira Castermans                                                                        Coördinator

TIJDELIJK AFWEZIG

Nadia Merchiers                                                                               Voorzitter

nadia.merchiers@telenet.be

Alcidia De Sousa                                                                           Groepswerker

TAKEN: Go Between, Go 2 Work, A-Tiem

alcidia@desloep.be

Arne Van Schoors                                                                        Groepswerker

TAKEN: Djuma, Oudergroepen, Sociaal Gidsen, Onthaal Dampoort, Art.60-begeleiding, PR

arne@desloep.be

Astrid Verpaele                                                                           Groepswerker

TAKEN: Oudergroepen, Buddy bij de Wieg XL, Badoe Kadee, Klaar voor School 

astrid@desloep.be

Clara Calis                                                                                  Groepswerker

TAKEN: Buddy bij de Wieg XL, Consultatiebureau Kind & Gezin, Baloe, Babybabbel, Ambassadeurs  

clara@desloep.be

Eva Willemyns                                                                                     Stagiaire

TAKEN: Oudergroepen, Djuma, Sociaal Gidsen 

eva@desloep.be

Heleen Goetghebuer                                                                     Groepswerker

TAKEN: Oudergroepen, Vrijetijdsbeleid, Bambino & Kinderopvang

TIJDELIJK AFWEZIG

Isabel Vivanco                                                                                    Stagiaire

TAKEN: Bambino,  Kinderopvang, Sociaal Gidsen

astrid@desloep.be

Jan-Maarten Dooremont                                                             Groepswerker

TAKEN: Oudergroepen, Project Leegstand, Instapwonen, Bambino, Kinderopvang, Go Between, Go 2 Work, A-Tiem

jan-maarten@desloep.be

Karima Mechria                                                      Administratief medewerker

karima@desloep.be

Kimete Muriqi                                                                              Groepswerker

TAKEN: Klaar voor School, Dynamo, Santé

kimete@desloep.be

Lindsey Sterck                                                                             Groepswerker

TAKEN: Vrijwilligerswerking, Buddy bij de Wieg XL, Baloe

Martine De Regge                                                           Coördinator ad interim

martine@desloep.be

Nathan Vandekendelaere                                                                     Stagiaire

TAKEN: Go Between, Go 2 Work, A-Tiem 

nathan@desloep.be

Nele Spiesschaert                                Netwerkondersteuner Huis van het Kind

nele.spiesschaert@desloep.be

Sahra Mohamad                                                                Logistiek medewerker

Soetkin Galle                                                                                Groepswerker

TAKEN: Babybabbel, Mobiel aanbod, Baloe, Consultatiebureau K&G

TIJDELIJK AFWEZIG

Yasmin Omar Siyad                                                          Logistiek medewerker

CONTACTFORMULIER

vzw De SLOEP

Consultatiebureau en Inloopteam erkend door Kind & Gezin

Gezondheidswerking in samenwerking met Stad Gent

 

Bevelandstraat 26, B-9000 Gent

T 09 234 38 58

F 09 234 04 55

E openhuis@desloep.be

OPENINGSUREN

                         ONTHAAL                          TELEFOON

                              MAANDAG         10u-12u                    9u-12u 13u17u 

                              DINSDAG          10u-12u                   9u-12u 13u-17u

                              WOENSDAG      GESLOTEN                 9u-12u 13u-17u

 

                              DONDERDAG     10u-12u                   9u-12u 13u-17u

                              VRIJDAG           10u-12u                    9u-12u 13u-17u

 

De SLOEP is gesloten in het weekend en feestdagen en dit behoudens uitzonderingen.

 

Consultatiemomenten van Kind & Gezin kunnen buiten de vaste openingstijden van De SLOEP vallen. Voor meer info: contacteer De SLOEP of de Kind & Gezin-lijn: 078 150 100.

 

BEREIKBAARHEID

Raad van Bestuur
Klik hier om de leden te zien