E-MAIL openhuis@desloep.be ///// TEL (+32)92343858 ///// FAX (+32)92340455 ///// Bevelandstraat 26, B-9000 Gent 

  • w-facebook
  • w-googleplus

© 2013 by vzw De SLOEP

HET TEAM VAN De SLOEP

Nadia Merchiers                                                                               Voorzitter

nadia@desloep.be

Martine De Regge                                                                            Coördinator

martine@desloep.be

Alcidia De Sousa                                                                           Groepswerker

TAKEN: Go Between, Go 2 Work, A-Tiem

alcidia@desloep.be

Arne Van Schoors                                                                        Groepswerker

TAKEN: Djuma, Oudergroepen, Sociaal Gidsen, Onthaal Dampoort, Art.60-begeleiding, PR

arne@desloep.be

Clara Calis                                                                                  Groepswerker

TAKEN: Buddy bij de Wieg XL, Consultatiebureau Kind & Gezin, Baloe, Babybabbel, Ambassadeurs  

clara@desloep.be

Heleen Goetghebuer                                                                     Groepswerker

TAKEN: Kleuterparticipatie, vrije tijd
heleen@desloep.be

Jan-Maarten Dooremont                                                             Groepswerker

TAKEN: Oudergroepen, Project Leegstand, Instapwonen, Bambino, Kinderopvang.

jan-maarten@desloep.be

Karima Mechria                                                      Administratief medewerker

karima@desloep.be

Kimete Muriqi                                                                              Groepswerker

TAKEN: Kleuterparticipatie, Dynamo, Santé

kimete@desloep.be

Lindsey Sterck                                                                             Groepswerker

TAKEN: Vrijwilligerswerking, Buddy bij de Wieg XL, Baloe

Martine De Regge                                                                            Coördinator

martine@desloep.be

Nele Spiesschaert                                Netwerkondersteuner Huis van het Kind

nele.spiesschaert@desloep.be

Soetkin Galle                                                                                Groepswerker

TAKEN: Babybabbel, Mobiel aanbod, Baloe, Consultatiebureau K&G

TIJDELIJK AFWEZIG

Sule Bashan                                                                     Logistiek medewerker

CONTACTFORMULIER

vzw De SLOEP

Consultatiebureau en Inloopteam erkend door Kind & Gezin

Gezondheidswerking in samenwerking met Stad Gent

 

Bevelandstraat 26, B-9000 Gent

T 09 234 38 58

F 09 234 04 55

E openhuis@desloep.be

OPENINGSUREN

                         ONTHAAL                          TELEFOON

                              MAANDAG         10u-12u                    9u-12u 13u17u 

                              DINSDAG          10u-12u                   9u-12u 13u-17u

                              WOENSDAG      GESLOTEN                 9u-12u 13u-17u

 

                              DONDERDAG     10u-12u                   9u-12u 13u-17u

                              VRIJDAG           10u-12u                    9u-12u 13u-17u

De openingsuren voor andere diensten dan onthaal en telefonisch contact variëren maar gaan meestal door tussen 10 en 12 uur en 13 en 17 uur.

De SLOEP is gesloten in het weekend en feestdagen en dit behoudens uitzonderingen.

 

Consultatiemomenten van Kind & Gezin kunnen buiten de vaste openingstijden van De SLOEP vallen. Voor meer info: contacteer De SLOEP of de Kind & Gezin-lijn: 078 150 100.

 

BEREIKBAARHEID

Raad van Bestuur
Klik hier om de leden te zien